Kantinediensten

Hieronder vind je het rooster voor de kantinediensten van de eerste helft van het seizoen 2023-2024. Bij problemen met het rooster graag contact opnemen met de kantinecommissie.

Kun je niet? Dan graag onderling ruilen. Graag wel even melden bij Selma van der Molen als je hebt geruild via 06-30643200 of kantinemulier@outlook.com.

Bij afgelastingen word je gebeld.

De kassa kan worden opgehaald bij Elly van der Wei, 06-51778089. Tevens kan de kassa daar worden ingeleverd na de kantinedienst. De kassa van zaterdag graag vrijdagavond ophalen.

 
Zaterdagmorgen9 sept8.15 uur – 11.15 uurSelma van der MolenKassa
  8.45 uur – 11.45 uurDietie Reinsma 
Zaterdagmiddag9 sept11.15 uur – 14.00 uurJorrit Schippers 
     
Zaterdagmorgen16 sept8.15 uur – 11.15 uurJelmer KooijengaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurJelmer de Vries 
Zaterdagmiddag16 sept11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uur

Johan Bergsma

 
  14.15 uur – 17.30 uurGretha Lukkes 
  17.30 uur – sluitFroukje Heslinga 
  17.30 uur – sluitMarchje Elgersma 
     
Zaterdagmorgen23 sept8.15 uur – 11.15 uurJohannes BoumaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurKeimpe Dijkstra 
Zaterdagmiddag23 sept11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uurWilly Burger 
  14.15 uur – 17.30 uurMarga Miedema 
  17.30 uur – sluitSilke Beeksma 
  17.30 uur – sluitJohanna Joustra 
     
Zaterdagmorgen30 sept8.15 uur – 11.15 uurTitia BangaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurMart van der Molen 
Zaterdagmiddag30 sept11.15 uur – 14.00 uurDietie Reitsma 
     
  14.00 uur – 17.30 uurBoudien Jorna 
  14.15 uur – 17.30 uurSjoerd Kooijenga 
  17.30 uur – sluitDaphne Terpstra 
  17.30 uur – sluitMoniek Delfsma 
     
Zaterdagmorgen7 okt8.15 uur – 11.15 uurTitia BangaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurJan Leijstra 
Zaterdagmiddag7 okt11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uurElly van der Wei 
  14.15 uur – 17.30 uurJorrit Schippers 
  17.30 uur – sluitInez Brouwer 
  17.30 uur – sluitJulia de Bruin 
     
Zaterdagmorgen14 okt8.15 uur – 11.15 uurDietie ReinsmaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurSjoukje Wiermsa 
Zaterdagmiddag14 okt11.15 uur – 14.00 uurWilma van Hettema 
     
  14.00 uur – 17.30 uurJohan Bergsma 
  14.15 uur – 17.30 uurAnita Baarda 
  17.30 uur – sluitJellie van der Gaast 
  17.30 uur – sluitLysbeth Sterkenburgh 
     
Zaterdagmorgen21 okt8.15 uur – 11.15 uurHidde HiemstraKassa
  8.45 uur – 11.45 uurArjen van Popta 
Zaterdagmiddag21 okt11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uurGretha Lukkes 
  14.15 uur – 17.30 uur? 
  17.30 uur – sluitSusan van Eck 
  17.30 uur – sluitGerbrig Bouma 
     
Zaterdagmorgen28 okt8.15 uur – 11.15 uurTitia BangaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurSelma van der Molen 
Zaterdagmiddag28 okt11.15 uur – 14.00 uur? 
Op deze dag zijn meer diensten nodig i.v.m. de wedstrijd Mulier-Arum. Mocht je op een tijdslot willen, geef dat dan door aan Selma van der Molen. 
  14.00 uur – 17.30 uurBoudien Jorna 
  14.15 uur – 17.30 uurDoeke Schippers 
  17.30 uur – 19.00 uurAnke Schippers 
  17.30 uur – 19.00 uurFemke Kooijenga 
  19.00 uur – 20.30 uur? 
  19.00 uur – 20.30 uur? 
  20.30 uur – 22.00 uur? 
  20.30 uur – 22.00 uur? 
  22.00 uur – sluit? 
  22.00 uur – sluit? 
     
Zaterdagmorgen4 nov8.15 uur – 11.15 uurSander SpijksmaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurColin Baarda 
Zaterdagmiddag4 nov11.15 uur – 14.00 uurTineke Algra 
     
  14.00 uur – 17.30 uurMarga Miedema 
  14.15 uur – 17.30 uurWilly Burger 
  17.30 uur – sluitFemke Terpstra 
  17.30 uur – sluitJokelien Fokkema 
     
Zaterdagmorgen11 nov8.15 uur – 11.15 uurJan LeijstraKassa
  8.45 uur – 11.45 uurSjoukje Wiersma 
Zaterdagmiddag11 nov11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uurSjoerd Kooijenga 
  14.15 uur – 17.30 uurJohan Bergsma 
  17.30 uur – sluitGonnie Schilstra 
  17.30 uur – sluitJessica Koster 
     
Zaterdagmorgen18 nov8.15 uur – 11.15 uurJari VisserKassa
  8.45 uur – 11.45 uurLars Vallinga 
Zaterdagmiddag18 nov11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uurAnita Baarda 
  14.15 uur – 17.30 uur? 
  17.30 uur – sluitJorrit Schippers 
  17.30 uur – sluitAnton Buwalda 
     
Zaterdagmorgen25 nov8.15 uur – 11.15 uurSelma van der MolenKassa
  8.45 uur – 11.45 uurBart Reijenga 
Zaterdagmiddag25 nov11.15 uur – 14.00 uur? 
     
  14.00 uur – 17.30 uurBoudien Jorna 
  14.15 uur – 17.30 uur? 
  17.30 uur – sluitJaap Koopmans 
  17.30 uur – sluitGerwin Buma 
     
Zaterdagmorgen2 dec8.15 uur – 11.15 uurHidde HiemstraKassa
  8.45 uur – 11.45 uurTitia Banga 
Zaterdagmiddag2 dec11.15 uur – 14.00 uurTineke Algra 
     
  14.00 uur – 17.30 uurElly van der Wei 
  14.15 uur – 17.30 uurDoeke Schippers 
  17.30 uur – sluitMerle Roffel 
  17.30 uur – sluitSanne Roffel 
     
Zaterdagmorgen9 dec8.15 uur – 11.15 uurSander SpijksmaKassa
  8.45 uur – 11.45 uurJan Leijstra 
Zaterdagmiddag9 dec11.15 uur – 14.00 uurWilma van Hettema 
     
  14.00 uur – 17.30 uurJohan Bergsma 
  14.15 uur – 17.30 uurSjoerd Kooijenga 
  17.30 uur – sluitAmerins Bruinsma 
  17.30 uur – sluitAtsje Elgersma