Actie: Geef je Club een Rondje!

Waarom deze actie?
De inkomsten uit de kantine zijn normaal gesproken goed voor ongeveer eenderde van de totale inkomsten van Mulier. Door de coronamaatregelen is de kantine gesloten en lopen we dus veel geld mis. Wij roepen iedere supporter van Mulier op om digitaal een rondje te geven. Niet aan je teamgenoten of sportvrienden maar aan je eigen club!

Hoe werkt de actie?
Surf naar https://www.rondjevoorjeclub.nl/clubs/?club=svmulier. HIer kan je direct een rondje geven. Een rondje is een donatie voor Mulier ter waarde van een rondje in de kantine (€20,-). Je kunt zelf kiezen hoeveel rondjes je wilt geven. Betalen gaat via iDeal. Het bedrag van je rondje wordt via de organisator na afloop van de actie uitgekeerd aan Mulier.

Deel de actie
Hoe meer rondjes Mulier krijgt, hoe beter voor de clubkas! Help je mee om de actie te verspreiden? Deel de actie via WhatsApp of op Facebook en Twitter.

Kom dus in actie en steun Mulier op https://www.rondjevoorjeclub.nl/clubs/?club=svmulier!!