Aantal deelnemers proeftraining groeit

Het was even de vraag of de 2e proeftraining door zou gaan vanwege de sneeuw, maar door de dooi was het veld sneeuwvrij en kon er worden gevoetbald. Er stond wel een frisse wind en het was koud, maar de jeugd liet zich niet uit het veld slaan. Er waren er ook nog nieuwe kinderen bij zodat we zelfs op 13 kwamen. Het was eerst zaak een goeie warming up te draaien. Daarna snel sprintoefeningen gedaan en punten scoren door goed te schieten. Tot slot een wedstrijd gespeeld. In het begin nog een beetje wennen wat het speelveld is, maar naar het einde toe ging het steeds beter. Leuk tezien hoe super enthousiast de jongens en meiden zijn. Op naar volgende week. We hopen op beter weer en misschien dat de Mulier mascotte er ook weer is.

In de flyer staat dat er in totaal 3 proeftrainingen zijn. Misschien dat we hier nog 1 of 2 trainingen aan toe voegen. Volgende week kunnen we hier meer over vertellen. Tot dan!

De jeugdcommissie